Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 4000498044513

Litar Flexi për këlysh, Tape, 2m

€24,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit


 E disponueshme ne 2 ngjyra dhe e pershtatshme per kelysh deri ne 12 kg.

  • Materiali: plastikë
  • Karabiner i kromuar
  • Brezi i fortë me shirit është rezistent ndaj kafshimit të qenushëve
  • Trajtoni me një frenim me buton dhe bllokoni për kontroll shtesë
Shiko të gjitha informacionet

Litar Flexi për këlysh, Tape, 2m

€24,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)