Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8711231177424

Shampo & kondicioner 2 in1, Beapharm 200 ml

€10,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Beaphar

Përshkrimi i produktit

Shampo e butë Beaphar Silky përmban aloe vera të rritur organikisht, e cila hidraton lëkurën dhe siguron gëzof të butë. Vula Ecocert garanton origjinën natyrale të përbërësve të përdorur. Shampo, e pasuruar me vaj argani dhe vaj kajsie, rikthen elasticitetin e shtresës dhe e bën më të lehtë zbërthimin e zonave të lyera. Vlera neutrale e pH e shamponit mbron gjendjen natyrale të shtresës së qenit tuaj.

Vetitë e përmbledhura
• E bën më të lehtë zbërthimin e zonave të lyera dhe siguron gëzof të butë
• Me 96.5% përbërës me origjinë natyrale
• I pasuruar me vaj argani të rritur organikisht dhe vaj kokrra kajsie
• Pa parabene, silikone dhe ngjyra
Shiko të gjitha informacionet

Shampo & kondicioner 2 in1, Beapharm 200 ml

€10,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)