Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku: 2
  • Barkodi: 8023222249691

Shampo Soft Elixir për qen, Croci, 200ml

€10,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Croci

Përshkrimi i produktit

"Soft Elixir" është pjesë e linjës së kujdesit të Smooth Tail dhe ka aromat e ngrohta të mjaltit dhe tërshërës. Të gjitha produktet për kujdesin e qenve Barbershop përmbajnë përbërës natyralë, pa parabenë apo ngjyra artificiale. Të gjithë surfaktantët bazohen në origjinën bimore.
Shiko të gjitha informacionet

Shampo Soft Elixir për qen, Croci, 200ml

€10,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)