• Sku:
  • Barkodi: 5902414202238

Shampo rigjeneruese për qen dhe mace, Repair Vetexpert, 250ml

€7,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Vetexpert

Përshkrimi i produktit

Shampo rigjeneruese e specializuar për qen dhe mace. Receta përmban agjentë delikatë, pastrim iplotësuar me substanca që forcojnë dhe përmirësojnë gjendjen e shtresës së gëzofit. Shtimi i përbërësve qetësues dhe hidratues lejon që shampoja të përdoret për qentë me lëkurë të ndjeshme.

Pse duhet ta zgjedhni shampon rigjeneruese?

1)përmban substanca të buta pastruese
2)përmirëson gjendjen e gëzofit
3)i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme


Përbërja:
Shampo riparuese përmban përbërës të kujdesit që përshpejtojnë rigjenerimin dhe përmirësojnë gjendjen e lëkurës dhe leshit. Përbërësit që rindërtojnë strukturën e flokëve e forcojnë atë dhe parandalojnë rënien e flokëve. Si rezultat, flokët janë me shkëlqim dhe të lëmuar.

Allantoin - një substancë biologjikisht aktive që ka një efekt qetësues dhe mbështet rigjenerimin. Ajo hidraton lëkurën.
Panthenol - një substancë hidratuese që luan një rol të rëndësishëm në rigjenerimin e lëkurës, duke mbështetur shërimin e plagëve dhe qetësimin e irritimeve. E bën leshin/flokun të shkëlqejë dhe të lehtë për t'u krehur.
Ekstrakti i bishtit të kalit - i pasur me silikon, i njohur për vetitë e tij që forcojnë shtresën dhe parandalojnë rënien e saj.
Keratina – një proteinë ndërtuese që gjendet në epidermë dhe flokë. Hidraton, duke përmirësuar gjendjen e lëkurës dhe leshit.
Përbërësit aktivë: allantoin, panthenol, ekstrakt i bishtit të kalit, keratin

Aplikimi: lagni gëzofin me ujë të vakët, aplikoni një sasi të vogël shampo në dorë, holloni me ujë nëse është e nevojshme dhe aplikojeni në gëzof, krijoni shkumë, masazhoni përafërsisht. 5 minuta. Lëreni për 3-5 minuta për të marrë një efekt më të mirë kujdesi. Mbroni sytë dhe veshët nga marrja e preparatit dhe shpëlajeni tërësisht. Përsëriteni operacionin nëse është e nevojshme.

Shiko të gjitha informacionet

Shampo rigjeneruese për qen dhe mace, Repair Vetexpert, 250ml

€7,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)