Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku: 2
  • Barkodi: 8023222249714

Shampo Pure Detox, Croci, 200 ml

€10,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Croci

Përshkrimi i produktit

"Pure Detox" i përket linjës së kujdesit Smooth Tail dhe pastron të gjitha strukturat e qimeve të gëzofit. Të gjitha produktet për kujdesin e qenve Barbershop përmbajnë përbërës natyralë, pa parabenë apo ngjyra artificiale. Të gjithë surfaktantët bazohen në origjinën bimore.
qimen e mikut tuaj me katër këmbë gjatë larjes dhe largon në mënyrë efektive aromat e pakëndshme. Ai gjithashtu ka një efekt balancues dhe gjallërues (lëkurë) në të gjitha strukturat e flokëve të leshit - qofshin të shkurtër, të yndyrshëm, të thatë apo të dredhur.
Shiko të gjitha informacionet

Shampo Pure Detox, Croci, 200 ml

€10,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)