Kalo te informacionet mbi produktin
Zbritje
  • Sku:
  • Barkodi: 8023222228986

Shampo për qen Pina Colada, Croci, 300 ml

€8,00 EUR
€6,40 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Vetëm 4 të mbetura. Porosit tani!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Croci

Përshkrimi i produktit

Shampo për qen me një aromë freskie, kombinimi i ananasit dhe kokosit siguron një lehtësi në krehje dhe një aromë fantastike.
Shiko të gjitha informacionet

Shampo për qen Pina Colada, Croci, 300 ml

€8,00 EUR
€6,40 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)