Kalo te informacionet mbi produktin
Zbritje
  • Sku:
  • Barkodi: 3114222228993

Shampo për qen Mojito, Croci, 300 ml.

€8,00 EUR
€6,40 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Vetëm 4 të mbetura. Porosit tani!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Croci

Përshkrimi i produktit

Shampot e reja Fresh Cocktail Dog janë një përvojë vërtet rigjeneruese. E përkryer për pastrim delikat dhe një aromë të qëndrueshme. Ideale për të gjitha llojet e flokëve, pastron thellë flokët e kafshës ndërsa formula e lehtë jep volum dhe butësi. Konsistenca viskoze ju lejon të zgjidhni nyjet dhe të hiqni efektin e kërcitjes, duke i dhënë më shumë shkëlqim flokëve
Shiko të gjitha informacionet

Shampo për qen Mojito, Croci, 300 ml.

€8,00 EUR
€6,40 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)