• Sku:
  • Barkodi: 8711231199808

Shampo për qen me gëzof të bardhë, Beaphar, 1 L.

€16,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Beaphar

Përshkrimi i produktit

Për qentë me qime të bardhë dhe me flokë të hapur, Beaphar White
Dog Shampo është një shampo e butë, neutrale me pH,
e formuluar posaçërisht për gëzof të bardhë.
I pasuruar me ekstrakt çaji jeshil dhe Aloe vera, e lë shtresën
me shkëlqim dhe të butë, dhe ndihmon në ruajtjen e ngjyrës së bardhë
natyrale, duke i lënë qenit tuaj erë të freskët dhe të pastër.
Shiko të gjitha informacionet

Shampo për qen me gëzof të bardhë, Beaphar, 1 L.

€16,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)