Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku: 20
  • Barkodi: 8711231199877

Shampo për mace, Cat Shampoo Beaphar, 250 ml.

€6,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Beaphar

Përshkrimi i produktit

Beaphar Shampoo Cat është një shampo e butë e përshtatshme si për macet me qime të shkurtër ashtu edhe për macet me qime të gjatë. Përmban vaj makadamia i cili kontribuon në një shtresë me shkëlqim dhe lëkurë të shëndetshme. Shampo është pH neutral.

Përmban vaj makadamia i cili kontribuon në një lëkurë të shëndetshme dhe një shtresë me shkëlqim
pH neutral dhe nuk përmban parabene.

Shiko të gjitha informacionet

Shampo për mace, Cat Shampoo Beaphar, 250 ml.

€6,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)