• Sku:
  • Barkodi:

Reflex plus ushqim për qen të racave të vogla, me salmon 3 kg.

€13,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Një ushqim i thatë qensh super premium i formuluar plotësisht dhe i balancuar me salmon, i përshtatshëm për racat mini dhe të vogla të moshës 10 muaj - 8 vjeç.

Xilo-oligosakaridet (XOS) janë super prebiotikë të përftuar nga hidroliza e kallirit të misrit.


XOS hyn në zorrën e trashë i pamodifikuar dhe përdoret kryesisht nga bakteret e tretjes Bifidobacteria dhe Lactobacilli. Kjo redukton fermentimet negative që shkaktojnë humbje të energjisë, të tilla si fryrje dhe sëmundje të tjera të tretjes.


Përfitimet e mundshme shëndetësore:

• Forcon sistemin imunitar.
• Rrit tretjen dhe metabolizmin e lëndëve ushqyese duke përmirësuar florën intestinale.
• Ka efekt natyral antioksidant.

Shiko të gjitha informacionet

Reflex plus ushqim për qen të racave të vogla, me salmon 3 kg.

€13,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)