• Sku:
  • Barkodi: 3597132001410

Pyoderm Shampoo, Virbac, 200 ml.

€15,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Virbac

Përshkrimi i produktit

Indikacionet: Pyoderm është një shampo antiseptike për qen dhe mace. Pyoderm përmban klorheksidin diglukonat i cili ndihmon në luftimin e rritjes së baktereve dhe kërpudhave. Pyoderm mund të përdoret si një produkt ndihmës në trajtimin e piodermës.

Këshilla e farmacistit tuaj: shkundni produktin përpara përdorimit. Matni sasinë që i përgjigjet peshës së kafshës suaj duke përdorur kapelën matëse (30 ml) dhe aplikojeni në flokët e lagur më parë me ujë të vakët. Shpërndajeni produktin në mënyrë të barabartë mbi sipërfaqen e shtresës. Masazhojeni më pas shpëlajeni. Përsëriteni operacionin, duke lejuar një pauzë prej 5 deri në 10 minuta përpara se ta shpëlani. Të praktikohet 3 herë në javë për 2 javë më pas, nëse është e nevojshme, 2 herë në javë për 2 javë dhe në fund një herë në javë.
Shiko të gjitha informacionet

Pyoderm Shampoo, Virbac, 200 ml.

€15,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)