Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 5907752658440

Probiotik për Qen dhe Mace, Bioprotect 60 kapsula

€22,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

BioProtect është një preparat mbështetës për qentë dhe macet me çrregullime të mikroflorës gastrointestinale. Rekomandohet veçanërisht si një shtesë në terapinë me antibiotikë, në rast diarreje dhe pas trajtimit për parazitë. Mund të përdoret në mënyrë profilaktike në kafshët në rritje dhe kafshët e prirura ndaj kapsllëkut.

BioProtect është numër 1 në besimin dhe rekomandimet e veterinerëve!*

Pse BioProtect?

pengon rritjen e baktereve patogjene
rregullon mikroflorën e dobishme në traktin tretës
mbështet imunitetin jospecifik dhe zvogëlon rrezikun e diarresë

Kapsulat BioProtect përmbajnë 5 milionë njësi bakteresh që formojnë koloni që mbështesin rritjen e mikroflorës së dobishme të zorrëve, duke kufizuar bakteret potencialisht patogjene.

Mananoligosakaridet dhe fruktooligosakaridet janë prebiotikë që mbështesin rritjen natyrale të florës bakteriale mbrojtëse të zorrëve dhe kanë aftësinë të stimulojnë imunitetin e zorrëve.

Përbërja: Enterococcus faecium 2,5 x 10 9 CFU, Lactobacillus acidophilus 2,5 x 10 9 CFU, mannanoligosakaride, fruktooligosakaride.

Shiko të gjitha informacionet

Probiotik për Qen dhe Mace, Bioprotect 60 kapsula

€22,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)