Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8023222181830

Powerfur Brushë, Croci

€16,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Madhësia

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Croci

Përshkrimi i produktit

Powerfur Groomer për qen me gëzof të shkurtër zvogëlon rënien e flokëve duke hequr nënshtresën dhe qimet e vdekura pa e dëmtuar shtresën. I shpejtë dhe i lehtë për t'u përdorur, falë dorezës ergonomike dhe i thjeshtë për t'u pastruar. Dhëmbët e inoksit depërtojnë thellë në gëzof duke mbetur delikate: nuk i këpusin qimet, por i hollojnë ato, ideale për t'u përdorur edhe në lëkurë të ndjeshme. Për një rezultat më të mirë se furçat ose krehrat e zakonshëm. I përshtatshëm për qen me gëzof të shkurtër
Shiko të gjitha informacionet

Powerfur Brushë, Croci

SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)