• Sku:
  • Barkodi: 8014302253479

Pecetë e lagur, me mollë & gjingjer, 40 copë

€3,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Peceta freskuese higjienike thithëse për qen dhe mace Të rehatshme, praktike, absorbuese dhe freskuese. Çdo paketë përmban 40 peceta. Pa alkool dhe paraben.
Shiko të gjitha informacionet

Pecetë e lagur, me mollë & gjingjer, 40 copë

€3,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)