• Sku:
  • Barkodi:

Peceta të lagura higjenike Flamingo, për kafshë Flamingo, 80 copë

€6,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Letër e lagur higjenike për qen dhe mace. Ndihmon në largimin e mukusit, lotëve dhe papastërtive. Letrat janë të përshtatëshme edhe për pastrimin e fytyrës dhe veshëve. Paketimi përmban 80 letra.

Shiko të gjitha informacionet

Peceta të lagura higjenike Flamingo, për kafshë Flamingo, 80 copë

€6,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)