Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 5902414202436

Pastrues i syve, për qen dhe mace, Eye Cleanser, Vetexpert, 100 ml.

€8,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Toniku specialist i syve për kujdesin e zonës rreth syve të qenve dhe maceve, duke luftuar me problemet e lotimit të tepërt.
Toniku i syve bazohet në kripën fiziologjike dhe përmban: acid hialuronik dhe acid laktik me efekt hidratues, ekstrakt manaferre të pasur me arbutinë me veti ndriçuese, acid borik dhe ekuivalentin natyral të triclosanit që mbështet higjenën rreth syve.

Përbërja plotësohet nga ekuivalenti i fruktanit, i cili ka veprim prebiotik. Formula tonik bazohet në pH neutral, falë të cilit nuk irriton zonën delikate të syve.
Shiko të gjitha informacionet

Pastrues i syve, për qen dhe mace, Eye Cleanser, Vetexpert, 100 ml.

€8,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)