Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8711231173211

Pastrues goje per qen dhe mace, Plaque Away 250ml

€8,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Pastrues goje per qen dhe mace, Plaque Away 250ml. Pastruesi i gojës përzihet me ujin e pijes i cili duhet te ri-freskohet cdo 24h. Parandalon formimin e pllakëzave në dhëmbë dhe redukton dukshëm aromën e gojës.

Shiko të gjitha informacionet

Pastrues goje per qen dhe mace, Plaque Away 250ml

€8,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)