Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8711231153039

PASTE E DHEMBEVE DHE BRUSHE, PER QEN DHE MACE, BEPHAR

€8,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Beaphar

Përshkrimi i produktit

Furça e dhëmbëve Beaphar, në kombinim me pastën e dhëmbëve Beaphar, ofron mbrojtje me kosto efektive dhe të lehtë për t'u përdorur për dhëmbët e qenit/maces Formimi i hershëm i pllakës duhet të hiqet me furçë për të parandaluar erën e keqe të gojës dhe prishjen e dhëmbëve. Kjo furçë me dy skaje mund të përdoret për të gjitha përmasat dhe racat e qenve/maceve.

Shiko të gjitha informacionet

PASTE E DHEMBEVE DHE BRUSHE, PER QEN DHE MACE, BEPHAR

€8,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)