Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8023222162648

Oil Care Shampo për qen me ullinj & limon, Croci, 300 ml

€8,50 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Croci

Përshkrimi i produktit

Shampo qensh pa paraben që pastron thellësisht lëkurën e qenit tuaj dhe zbut dhe zgjidh qimet e tij, duke lënë një aromë të këndshme ulliri & kamomili dhe një ndjenjë freskie.
Shiko të gjitha informacionet

Oil Care Shampo për qen me ullinj & limon, Croci, 300 ml

€8,50 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)