• Sku:
  • Barkodi:

Multivitamin për mace, Beaphar, 50 ml

€6,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Multi-Vit Cat përmban vitamina të tilla si taurina që ndihmojnë në mbajtjen e lëkurës dhe gëzofit së maces tuaj të shëndetshme dhe me shkëlqim. Mund të përdoret për macet me lëkurë të ndjeshme. Taurina është shtuar sepse kjo vitaminë është e rëndësishme për macet për të nxitur funksionimin e zemrës dhe syve. Ju lehtë mund t'i përzieni pikat përmes ushqimit. Multi-Vit Cat është shumë i përshtatshëm për macet gjatë periudhave të ndërrimit të qimeve duke forcuar qimet.
Përbërja
Përbërësit: Sheqerna të ndryshëm, Drithëra
Aditivë: Vit. B1 100 mg, Vit. B2 280 mg, Niacinë 6000 mg, Acidi Pantotenik 450 mg, Vit. B6 360 mg, Vit. B12 2000 μg, Vit. E 3100 IU, Biotinë 7200 μg, Taurinë 3100 mg
Analiza: Proteina e papërpunuar 1,2%, yndyrë e papërpunuar 6,2%, hiri i papërpunuar 0,91%, lagështia 90%, Ca 0,0043%, P 0,28%, Na 0,0018%, K 0,027%, S 0,079%
Shiko të gjitha informacionet

Multivitamin për mace, Beaphar, 50 ml

€6,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)