Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi:

Mbulesë për makinë, Flamingo

€30,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Mbulesë për makinë gjatë udhëtimit me kafshë shtëpiake. Mbulesa ka xhepa anësor për lodra, shishe uji dhe gjithashtu edhe vendin për rripin e sigurimit. Dimensionet: 145 x 150 cm

Shiko të gjitha informacionet

Mbulesë për makinë, Flamingo

€30,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)