• Sku:
  • Barkodi: 5400585182293

Pishinë uji, Flamingo.

€20,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Lëreni mikun tuaj me gëzof të ftohet në ditët e nxehta me këtë lodër të mrekullueshme uji! Thjesht lidheni atë me zorrën e kopshtit tuaj dhe krijoni një shatërvan për qenin tuaj që e do ujin. Fresk Lenny është perfekt për qentë e vegjël dhe të mëdhenj. Mos harroni të luani me përgjegjësi dhe të mbikëqyrni kafshën tuaj.

Shiko të gjitha informacionet

Pishinë uji, Flamingo.

€20,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)