• Sku:
  • Barkodi: 5400585092707

Lodër top tenisi për qen, Flamingo. ( 3 pcs)

€6,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Luani me mikun tuaj gëzof dhe shijoni këto topa të dobishëm tenisi! Marrja, hedhja dhe marrja është një lojë sfiduese për shumicën e qenve. Me këtë pako me 3, do të keni shumë për t'i argëtuar. Topat kanë një diametër prej 6 cm dhe kanë ngjyrë të verdhë.


  • Materiali: gome
  • Dizajn i përshtatshëm për qen pa fibra xhami
Shiko të gjitha informacionet

Lodër top tenisi për qen, Flamingo. ( 3 pcs)

€6,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)