Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 35585111315

Lodër për qen Kong Classic. Small.

€10,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

KONG Classic është standardi i artë për lodrat e qenve dhe ka qenë i preferuari i qenve në mbarë botën për më shumë se dyzet vjet. Formula unike e gomës e kuqe tërësisht natyrale e KONG Classic plotëson të gjitha nevojat instinktive të qenit dhe është jashtëzakonisht e qëndrueshme. Me një kërcim të gjallë, KONG Classic është ideal për qentë që duan të përtypin, ndërsa plotëson gjithashtu nevojën e një qeni për të luajtur. Sigurohuni që ta mbushni KONG-in me shpërblime dhe një copë gjalpë kikiriku.

Shiko të gjitha informacionet

Lodër për qen Kong Classic. Small.

€10,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)