Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 35585402017

Lodër për qen Kong Knots

€16,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

 

  • Mbushja minimale
  • Madhësia ~ 22 cm
  • Litar me nyje brenda dhe një dizajn fleksibël që kënaq instinktet natyrore
Shiko të gjitha informacionet

Lodër për qen Kong Knots

€16,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)