• Sku:
  • Barkodi: 35585034300

Lodër për qen Kong Reply

€21,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

  • Rrotullohuni duke shtypur këmbën mbi të dhe më pas kthehuni prapa
  • Shpërndarës ushqimor që stimulon dhe shpërblen mendërisht lojën
  • Tërheqja automatike stimulon instinktin e qenit për të ndjekur
  • Dy ndarje që lëshojnë copa tërheqin vëmendjen
  • Përsëritja e një lëvizjeje dinamike e mban qenin të interesuar dhe aktiv
Shiko të gjitha informacionet

Lodër për qen Kong Reply

€21,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)