• Sku:
  • Barkodi: 35585503202

Lodër për qen, Kong Ball.

€12,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Muret gome tepër të trasha dhe kërcimi dinamik i topave Kong Signature Sport ofrojnë argëtim tërheqës afatgjatë. E krijuar posaçërisht për qentë. Jo-gërryes është më e butë në dhëmbë dhe mishrat e dhëmbëve dhe kënaq instinktet e gjuetisë dhe marrjes së qenit. Këta topa të qëndrueshëm janë bërë që të zgjasin dhe të mos kërcasin, duke i bërë ata idealë për seanca lojërash më të qeta.

Shiko të gjitha informacionet

Lodër për qen, Kong Ball.

€12,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)