Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 5400585109726

Lodër për qen, Flamingo

€9,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Kjo lodër qeni duket si një kalë dhe është bërë nga materiale të ndryshme për t'i dhënë mikut tuaj  stimulim shtesë. Është i butë, i fortë dhe i mbushur me mbushje poliesteri. E përkryer për orë të tëra loje!


  • Materiali: poliestër
  • Me kërcitëse për argëtim shtesë
Shiko të gjitha informacionet

Lodër për qen, Flamingo

€9,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)