• Sku:
  • Barkodi: 5400585109597

Lodër për qen, Flamingo.

€10,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Lodra jonë përkëdhelëse Cheery është lodra e përsosur e qenve! Ky lepur i butë me veshë të flokshëm është i fortë dhe ka një faktor të lartë përqafimi. E punuar me kadife dhe e mbushur me poliestër.

  • Materiali: poliestër
  • Veshët lëvizin kur shtrydhni trupin
  • I heshtur
Shiko të gjitha informacionet

Lodër për qen, Flamingo.

€10,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)