• Sku:
  • Barkodi: 5400585241297

Lodër për mace Flamingo

€4,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Topi Toy Boleo është perfekt për macen tuaj! E bërë nga macet dhe Matatabi, ka një efekt qetësues. Me fjongo dhe pupla për argëtim pa fund.


  • Materiali: Catnip
  • Matatabi ka një efekt qetësues
  • Me macet, fjongo dhe pupla argëtim shtesë
Shiko të gjitha informacionet

Lodër për mace Flamingo

€4,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)