• Sku:
  • Barkodi: 5400585149975

Lodër për mace Flamingo

€3,50 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Kjo lodër është e përsosur për macen tuaj! Bërë nga druri i shelgut dhe i mbushur me elementë shtesë si një zile mace, rruaza, fjongo dhe pupla. 

Shiko të gjitha informacionet

Lodër për mace Flamingo

€3,50 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)