• Sku:
  • Barkodi: 5400585181746

Lodër për mace,Flamingo.

€4,50 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Trajtojini macen tuaj me lodrën e maceve Vinta! Kjo lodër e vogël është bërë nga një shumëllojshmëri materialesh dhe tekstesh, duke e bërë atë tepër sfiduese për mikun tuaj të maces. Me pupla argëtuese, pëlhura të ndryshme dhe mace, kjo lodër është e parezistueshme për çdo mace. Eksploroni koleksionin Vinta tani për macet e të gjitha moshave!


  • Materiali: tekstil
  • Stimulon instinktin e gjuetisë së maces suaj
  • Me tingull rrudhash, mace, fjongo dhe pupla për argëtim shtesë
Shiko të gjitha informacionet

Lodër për mace,Flamingo.

€4,50 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)