• Sku:
  • Barkodi: 5400585158113

Lodër për mace me zile, Flamingo.

€3,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

  • 1 lodër mbështjellëse druri me pendë, zile dhe mace. lodër mace
  • Dimensioni 18 x 3 cm
  • Kujdes: kjo nuk është një lodër për fëmijë.
  • Mbajeni larg fëmijëve. Mbikëqyrni gjithmonë kafshën tuaj kur luani me lodra dhe mos i lini kafshët tuaja të luajnë me lodra të thyera ose të dëmtuara.
  • Kjo lodër është e fortë, por jo e pathyeshme.
  • Bërë nga materiale jo toksike. Hiqni të gjithë paketimin përpara përdorimit


Shiko të gjitha informacionet

Lodër për mace me zile, Flamingo.

€3,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)