• Sku:
  • Barkodi: 5400585011173

Lodër për mace me miush, Flamingo.

€5,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Lëreni macen tuaj të ndjekë dhe të luajë me Eksa Mouse Teaser! E bërë nga plastika dhe pëlhura, kjo lodër stimulon instinktin e gjuetisë së maces suaj. Me zë, mace dhe pupla për orë të tëra argëtimi. 

Shiko të gjitha informacionet

Lodër për mace me miush, Flamingo.

€5,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)