Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 5400274738589

Lodër për mace,Flamingo.

€3,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Kjo lodër është një tërheqëse e vërtetë për ju dhe macen tuaj! Është i mbushur me 

Materiali: plastikë. Lëkundet përpara dhe mbrapa për argëtim shtesë. Përzierje lodrash me dhe pa zë.

Shiko të gjitha informacionet

Lodër për mace,Flamingo.

€3,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)