• Sku:
  • Barkodi: 5400585176957

Lodër për mace Flamingo

€3,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Trajtojeni macen tuaj me këtë lodër mace të adhurueshme të mbushur! Lodra prej jute është 25 cm në madhësi dhe e bërë nga materiale natyrale. Macja juaj do ta pëlqejë absolutisht!


  • Materiali: tekstil
  • Me catnip për argëtim shtesë
Shiko të gjitha informacionet

Lodër për mace Flamingo

€3,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)