Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 5400585190984

Lodër për mace

€17,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Kjo lodër gaforre gjashtëkëndore Densi është e përkryer për macen tuaj! Bërë nga MDF dhe kartoni, me 3 topa tingëllues dhe një qese me mace. Macja juaj nuk do të jetë në gjendje t'i rezistojë instinktit të saj natyror të gjuetisë!


  • Materiali: MDF dhe karton
  • Stimulon instinktin e gjuetisë së maces suaj
  • Me 3 topa të vegjël tingëllimë dhe mace për argëtim shtesë
  • Kartoni gërvishtës është i zëvendësueshëm
Shiko të gjitha informacionet

Lodër për mace

€17,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)