• Sku:
  • Barkodi: 8014302180058

Lodër për kafshë, 7,5 cm

€2,50 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Këtu është një lodër që mund të bëhet e preferuara e kafshës suaj. Topi është prej pambuku. Për më tepër, ndihmon në mbajtjen e dhëmbëve të qenit tuaj të pastër. E përkryer për të luajtur jashtë si dhe në shtëpi. Lodrat duhet të zgjidhen sipas karakterit dhe temperamentit të kafshës. Loja duhet të zhvillohet gjithmonë nën mbikëqyrjen e vazhdueshme të pronarit.Shiko të gjitha informacionet

Lodër për kafshë, 7,5 cm

€2,50 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)