• Sku:
  • Barkodi: 5400585110692

Lodër mi për mace,Flamingo.

€3,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

  • Luani me macen tuaj dhe forconi lidhjen tuaj me këtë shkop argëtues për mace! Lodra e bashkangjitur ofron orë të tëra argëtimi.
  • Stimulon instinktin e gjuetisë së maces suaj
  • Me mace dhe pupla në litar për argëtim shtesë
Shiko të gjitha informacionet

Lodër mi për mace,Flamingo.

€3,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)