• Sku:
  • Barkodi: 5400585190953

Lodër gërvishëse për mace, Flamingo

€17,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Vetëm 2 të mbetura. Porosit tani!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Kjo lodër me gaforre Densi Square është e përkryer për macen tuaj! Bërë nga MDF dhe kartoni, me 4 topa tingëllues dhe një qese me mace. Macja juaj nuk do të jetë në gjendje t'i rezistojë instinktit të saj natyror të gjuetisë!


  • Materiali: MDF dhe karton
  • Stimulon instinktin e gjuetisë së maces suaj
  • Me 4 topa të vegjël tingëllimë dhe mace për argëtim shtesë
  • Kartoni gërvishtës është i zëvendësueshëm
Shiko të gjitha informacionet

Lodër gërvishëse për mace, Flamingo

€17,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)