• Sku:
  • Barkodi: 5400585252316

Lodër litar trajnues për qen Flamingo

€5,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Ky litar tërheqës gri i errët është i përsosur për qenin tuaj! Bërë nga pambuku dhe me një dorezë për të inkurajuar lojën. Le të fillojë loja tërheqëse!


  • Materiali: pambuk
  • Me dorezë për të inkurajuar lojën
Shiko të gjitha informacionet

Lodër litar trajnues për qen Flamingo

€5,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)