• Sku:
  • Barkodi:

Lodër interaktive Flamingo për qen, niveli 2

€18,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Lodër interaktive Brain Train nga Flamingo, lodër me të cilën mund të stimuloni aktivitetin fizik dhe mental të qenit. Lodra përmban një puzzle rrëshqitëse dhe kapakë, ndër të cilët mund të vendosni kokrra ushqimi apo shpërblime. 

Shiko të gjitha informacionet

Lodër interaktive Flamingo për qen, niveli 2

€18,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)