Kalo te informacionet mbi produktin
Shitur
  • Sku: 2
  • Barkodi: 8023222249684

Kondicioner për qen, Shiny Groove Condicioner, Croci, 200 ml

€10,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Croci

Përshkrimi i produktit

Ky kondicioner ushqen gëzofinpas larjes me shampo. E mbështjell mikun tuaj me katër këmbë me një aromë mjaft neutrale të frutave të arganit, por në mënyrë efektive largon aromat e pakëndshme. Si të gjitha produktet "Shiny Groove", ai ka një efekt pastrimi dhe neutralizues të erës.
Shiko të gjitha informacionet

Kondicioner për qen, Shiny Groove Condicioner, Croci, 200 ml

€10,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)