• Sku:
  • Barkodi:

Kollare për qen Flamingo, e kaltër, 31-39cm

€11,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Kollare për qen të racave të vogla dhe të mesme, masa S/ M me gjatësi 31-39cm. 

Shiko të gjitha informacionet

Kollare për qen Flamingo, e kaltër, 31-39cm

€11,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)