Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8014302293970

Keratin Shampo profesionale për qen, Ferribiella, 500 ml.

€20,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Ferribiella

Përshkrimi i produktit

Formulë profesionale e krijuar për të garantuar një
larje dhe mirëmbajtje efektive të qimeve. Përqendrimi i lartë i keratinës dhe kolagjenit,
së bashku me kripërat minerale dhe vitaminat e ekstrakti i shegës, forcon keratinën
strukturën e qimeve. Rezultati përfundimtar do të jetë një riparim,
qime të forcuar dhe të ushqyer thellë. Gjithashtu i përshtatshëm
për larje të shpeshta. 
Shiko të gjitha informacionet

Keratin Shampo profesionale për qen, Ferribiella, 500 ml.

€20,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)