Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 5400274911791

Kapak dhe lugë për ushqim të kafshëve Flamingo

€4,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Ky komplet shumëngjyrësh me kapak dhe lugë është i përsosur për miqtë tuaj me gëzof! Bërë nga plastika e qëndrueshme dhe mund të pastrohet lehtësisht në makinë larëse enësh. Ideale për qen dhe mace!


  • Materiali: plastikë
  • I sigurt në larës enësh
Shiko të gjitha informacionet

Kapak dhe lugë për ushqim të kafshëve Flamingo

€4,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)