Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 5400585130478

Rrethojë Zekta, e zezë

€150,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Vetëm 1 të mbetura. Porosit tani!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Rrethoja Zecta Black është absolutisht e përsosur për këlyshët!

Bërë nga metali i fortë me një shtresë pluhuri epoksi dhe me një derë me 2 bravë rrëshqitëse. Mund të vendoset në forma të ndryshme dhe ka këmbë mbrojtëse për të parandaluar çdo gërvishtje në dysheme.


Materiali: metal me shtresë pluhuri epoksi
Trashësia e telit horizontal, vertikal dhe kornizë: 3 / 2,5 / 12 mm
I përshtatshëm për këlyshët dhe racat e qenve të vegjël
Dera me 2 brava rrëshqitëse
Mund të montohet në forma të ndryshme
Këmbë mbrojtëse për të parandaluar gërvishtjet në dysheme
Kunjat e tokës për stabilitet shtesë

Shiko të gjitha informacionet

Rrethojë Zekta, e zezë

€150,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)