Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8720094059747

Kafaz Mezo XL

€120,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Vetëm 3 të mbetura. Porosit tani!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Dimensionet:  70cm L x 109cm W x 77cm H

 

Kafazi është prej metali dhe ka një tabaka plastike që tërhiqet për pastrim të lehtë. Paloset lehtësisht dhe disponohet në madhësi të ndryshme.
Materiali: metal me shtresë pluhuri epoksi
2 dyer me 2 brava rrëshqitëse secila
E palosshme dhe me dorezë plastike të lëvizshme për lëvizje të lehtë
Lehtë për t'u pastruar falë tabakasë plastike që tërhiqet
Trashësia e telit horizontal dhe kornizë: 3,5 mm
Trashësia e telit vertikal: S - L: 2 mm / XL - XXL: 2,5 mm

Shiko të gjitha informacionet

Kafaz Mezo XL

€120,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)