Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 52742281704

Hill's Science Plan, Ushqim me pulë për këlyshë small&mini, 1.5 kg

€18,90 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Hill's Science Plan me PULË (pulë 17%; shpendë totale 27%) është një ushqim me cilësi të lartë dhe të plotë për këlyshët e racave të vogla nga 4 javë deri në 12 muaj, dhe për qentë shtatzënë ose gjidhënëse.

Receta e pulës ushqim për këlysh të thatë të racës së vogël. Madhësia e kibbles e projektuar posaçërisht, me DHA nga vaji i peshkut për zhvillimin e shëndetshëm të syve dhe trurit dhe proteina me cilësi të lartë për të mbështetur rritjen e muskujve.

 

I madh në dashuri, i vogël në madhësi. HILL'S SCIENCE PLAN Ushqimi me pulë është ushqim i përshtatur për nevojat e zhvillimit të këlyshëve të vegjël dhe të vegjël, në mënyrë që ata të kenë fillimin më të mirë në jetë dhe të rriten në potencialin e tyre të plotë. Bërë posaçërisht me qiftin tonë më të vogël.

DHA nga vaji i peshkut për zhvillim të shëndetshëm të trurit dhe syve
Mineralet e ekuilibruar për kocka dhe dhëmbë të fortë
Përbërës me cilësi të lartë dhe fibra të buta për barkun e ndjeshëm të qenushit tuaj
Përmban përzierjen tonë speciale antioksiduese Small & Mini për mbështetjen e imunitetit gjatë gjithë jetës
Rekomandohet për:
Këlyshët deri në 1 vjeç dhe qen shtatzënë ose me gji që peshojnë deri në 10 kg kur janë rritur plotësisht.

Nuk rekomandohet për:
Qentë të rritur ose të rritur.

Puppy Age (months) MONTHS 1-3 MONTHS 4-9 MONTHS 10-12
Body weight (kg) Dry grams Dry grams Dry grams
0.25 20
0.5 35
1 55 45 35
1.5 75 60 50
2 90 75 60
2.5 110 90 75
3 105 85
3.5 120 95
4 130 105
5 150 125
7.5 210 165
10 260 205
Shiko të gjitha informacionet

Hill's Science Plan, Ushqim me pulë për këlyshë small&mini, 1.5 kg

€18,90 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)