Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 52742025018

Hill's Science Plan, Ushqim me mish qengji për këlyshë, 2.5kg

€25,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

HILL'S Ushqimi për këlyshë të rracave të mesme, me mish qengji dhe oriz është i pasur me shije dhe i formuluar me kujdes për nevojat e zhvillimit të këlyshëve, në mënyrë që ata të kenë fillimin më të mirë në jetë dhe të rriten në potencialin e tyre të plotë.

DHA nga vaji i peshkut për zhvillim të shëndetshëm të trurit dhe syve
Proteina me cilësi të lartë për ndërtimin e muskujve të dobët
Mineralet e ekuilibruar për kocka dhe dhëmbë të fortë
Rekomandohet për:
Këlysh deri në 1 vjeç dhe qen shtatzënë ose me gji.

Nuk rekomandohet për:
Qentë të rritur ose të rritur.

 

Puppy Age (Months) MONTHS 1-3 MONTHS 4-9 MONTHS 10-12
Body weight (kg) Dry grams Dry grams Dry grams
1 55
3 125
5 185 155 120
10 310 255 205
15 420 350 280
20 430 345
25 410
30 470
50 685
Shiko të gjitha informacionet

Hill's Science Plan, Ushqim me mish qengji për këlyshë, 2.5kg

€25,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)